Tragiczny wypadek w Wodzisławiu Śląskim. Nie żyją trzy osoby

WODZISŁAW ŚLĄSKI/ ŚLĄSK. Wczoraj około godziny 20. 30 na skrzyżowaniu ulicy Młodzieżowej z Paderewskiego doszło do wypadku drogowego. W wyniku zdarzenia trzy osoby poniosły śmierć na miejscu. Do godziny drugiej w nocy trwały czynności pod nadzorem prokuratora.

Według wstępnych ustaleń, kierujący samochodem peugeot skręcając z ulicy Młodzieżowej w Paderewskiego nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu osobowym audi jadącemu ulicą Młodzieżową, doprowadzając do zderzenia czołowego.

35-794385

– W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosły trzy osoby podróżujące audi – dwie w wieku 18 i jedna w wieku 19 lat. Pozostałych dwóch pasażerów audi – 17 letnia pasażerka i 19-letni pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu wodzisławskiego – poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.

35-794386

Kierujący peugeotem, 24-latek z powiatu wodzisławskiego został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu – był trzeźwy. Policjanci zabezpieczyli jego krew do dalszych badań. Decyzją prokuratora został on zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Źródło: KWP w Katowicach

14-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)