Skład towarowy potrącił 17-latka. Chłopak stracił obie stopy

WOŁCZYN/OPOLSKIE. Do dramatycznego wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 23.00. Poszkodowany to nastolatek z Wałbrzycha.

Jak wstępnie ustalono młody mężczyzna miał dostać się pod koła pociągu, gdy ten gwałtownie ruszył. Nieoficjalnie mówi się o tym, że nastolatek składem towarowym chciał dotrzeć do Wrocławia.

– Po zdarzeniu mężczyzna odmówił udzielenia wyjaśnień. Policjanci przypuszczają, że najprawdopodobniej próbował dostać się na wagon pociągu towarowego jadącego w kierunku Wrocławia, który na bocznicy kolejowej w Wołczynie przystanął, by przepuścić pociąg osobowy — przekazał w rozmowie z “Nową Trybuną Opolską” asp. szt. Dawid Gierczyk, asystent ds. prasowo – informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.

stacja

Zdjęcie ilustracyjne.

W wyniku zdarzenia chłopak stracił jedną stopę. Po przetransportowaniu do szpitala lekarze podjęli decyzje a amputacji drugiej. Do chwili publikacji materiału nie udało nam się skontaktować z asp. szt. Dawidem Gierczykiem w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Źródło: Polska Policja/Nowa Trybuna Opolska.

Fot. Archiwum esanok.pl

13-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)