Czołowe zderzenie. Zginął 22-letni mężczyzna! (ZDJĘCIE)

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w miejscowości Mała, gdzie czołowo zderzyły się dwa bmw. 22-letni kierujący jednego z pojazdów, mieszkaniec gminy Wielopole Skrzyńskie zginął na miejscu. Kierująca drugiego bmw i trójka jego pasażerów zostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracują funkcjonariusze.

Do zdarzenia doszło po godz. 9 w miejscowości Mała. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 22-letni kierujący bmw, mieszkaniec gminy Wielopole Skrzyńskie, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka bmw, którym podróżowały cztery osoby.

Niestety, życia 22-latka nie udało się uratować. 29-letnia kierująca drugim pojazdem oraz trójka pasażerów, w tym dwójka dzieci, zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

KPP RopczyceZOBACZ RÓWNIEŻ:

SOLINA: Awantura rodzinna? Mężczyzna groził, że skoczy z zapory!

Zdjęcie poglądowe. Arch. redakcji.Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

17-08-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)