RZESZÓW. Zaginął 39-letni mieszkaniec Krasnego!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z Komisariatu Policji I w Rzeszowie prowadzą poszukiwania za zaginionym Krzysztofem Grabowskim, 39-letnim mieszkańcem Krasnego. Zaginiony 3 lipca 2023 roku wyjechał z Dworca Głównego w Rzeszowie autokarem, z zamiarem dotarcia do Holandii, gdzie miał podjąć pracę zarobkową. Ostatni raz widziany był w Opolu, kiedy wysiadł z autokaru, pozostawiając w nim bagaże. Mężczyzna oddalił się w nieznanym kierunku, nie powracając do niego. Zaginiony do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 180 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie z widoczną siwizną, nos prosty, uszy średnie przylegające, uzębienie pełne.

Ubiór: brak informacji

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji I w Rzeszowie ul. Rejtana 34 lub telefonicznie pod numer 47 821 3837 lub z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 47 821 3311 lub 112.

źródło: MKP w Rzeszowie

zdjęcie: MKP w Rzeszowie


10-07-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)