Poszukujemy dziennikarzy! Możliwa PRACA ZDALNA. Cała Polska!

POLSKA. W związku z rozwojem platformy video tvPolska.pl, a także naszych serwisów z grupy portali P24.pl oraz kanału YouTube (84,4 tys. subskrybentów), poszukujemy współpracowników zarówno do redakcji (także praca zdalna), operatorów, jak i pracowników biura obsługi klienta.

Ostatnie miesiące i lata to dla naszej Firmy czas znaczących wzrostów jeśli chodzi o zasięg przekazywanych treści i informacji.

Nasz kanał na YouTubie – tvPodkarpacie.pl zanotował przyrost liczby subskrybentów o ponad 40% i aktualnie może się pochwalić ponad 84 tysiącami użytkowników obserwujących kanał.

To ogromna nobilitacja i motywacja do pracy, ale również dodatkowe wyzwania i zadania.

Dlatego też zachęcamy do dołączenia do naszej redakcji oraz do zespołu biura obsługi klienta.

Nasze serwisy informacyjne obejmują teren całego kraju. To między innymi:

Platforma video tvPolska.pl

Portale:
eSanok.pl, Brzozów24.pl, tvPodkarpacie.pl, Podkarpacie24.pl, Rzeszów24.pl, Polska24.pl, Polska112.pl, tvEkologia.pl, tvMalopolska.pl, tvŚląsk.pl, tvOpole.pl, Tatry24.pl, Krakow24.pl, Bieszczady24.pl, Mielec24.pl, Strzyzow24.pl, Jaslo24.pl, Przemysl112.pl, tvPrzemysl.pl, Jaroslaw112.pl, Nocuj.pl, Sejm.TV, tvKrakow.pl, Częstochowa112.pl, Białystok112.pl, Toruń112.pl, tvKrosno.pl, Lesko24.pl, Ustrzyki24.pl, tvBieszczady.pl, Krynica112.pl 

Poszukujemy osób, które zajmują się nagrywaniem filmów, fotografią lub pisaniem tekstów, a także komunikatywnych, kreatywnych i otwartych osób, które mogłyby zająć się utrzymywaniem dobrych relacji z naszymi klientami, a także pozyskiwaniem nowych. 

Jeśli jesteś osobą która lubi wyzwania, z chęcią zdobywa nowe umiejętności i interesuje się życiem społecznym, skontaktuj się z nami!

W związku z tym, że firma bazuje na treściach zamieszczanych w przestrzeni szeroko rozumianego internetu i mediów społecznościowych, mile widziane będzie sprawne działanie i wiedza na temat marketingu w sieci.

Proponujemy elastyczne godziny pracy, w młodym i energicznym zespole!

Możliwa praca zdalna!

Oferty z CV prosimy przesyłać na adres: biuro@p24.pl

grafika poglądowa

08-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)